×

Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (212) 221 95 77

 • Sarıyer Seçim İrtibat bürosu açıldı

  AK Parti Sarıyer Seçim Koordinasyon Merkezi ve İrtibat Bürosu, törenle açıldı.
  Teşkilat
 • Bu mücadeleyi beraber yürüteceğiz

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Erdoğan "Açıkçası Ahmet Davutoğlu arkadaşımızın bu görevlere aday olmasında, paralel yapıyla mücadele azmi ve kararlığı da önemli bir etken olmuştur. İnanıyorum ki bu mücadeleyi beraber yürüteceğiz" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Biz kardeşlikten yanayız

  AK Parti Kağıthane Teşkilatı’nın düzenlediği danışma meclisinde konuşan Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Marmara Koordinatörü Ahmet Baha Öğütken, “Demokratikleşme paketinde bu ülkenin kardeşliği için beklediği susadığı çok şeyler var" dedi.
  Teşkilat
 • Engelliler ve yakınları iftarda buluştu

  AK Parti Bağcılar İlçe Teşkilatı’nın “engelliler ve engelli yakınları” için düzenlediği iftarda engelli semazen grubu ve müzik korosu davetlilere keyifli anlar yaşattılar.
  Teşkilat
 • Times’a ve ilan verenlere dava

  AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, The Times Gazetesi'ne verilen ilanla ilgili olarak "Hem gazeteye hem de orada imzası bulunan kişilere bu hukuki hakkımızı kullanmak suretiyle dava konusu yapacağız" dedi.
  Teşkilat
 • Üç dönem kuralı bozulmayacak

  Üç dönem kuralının, Türk siyasetinde bir ilk olduğunu söyleyen Başbakan Erdoğan, "14 Ağustos 2001'de partimizi kurarken koyduğumuz bu kural Allah'a hamdolsun bugüne kadar bozulmadı ve inanıyorum ki bundan sonra da bozulmayacak" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Ramazan, bizi birleştiren önemli değerlerdendir

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "Ramazan, oruç, sahur ve iftar, bizi birleştiren önemli değerlerdendir" dedi.
  Teşkilat
 • Çanakkale Şehitliği’nde binlerce kişi arpa ekmeği ve suyla iftar açtı

  AK Parti İstanbul teşkilatı, Çanakkale Şehitliği'nde iftar programı düzenledi. Binlerce kişinin katıldığı iftarın mönüsü ise Çanakkale Savaşları'nda askerlerin yediği yemeklere uygun olarak tam buğday çorbası, arpa ekmeği ve sudan oluştu.
  Teşkilat
 • AK Parti bütün işlerini istişareyle yapar

  Cumhurbaşkanı seçilen AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "AK Parti bütün işlerini istişareyle yapar. İstişareler neticesinde kararını alır ve onu uygulamaya koyar" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Binlerce kişiye Gelibolu’da ‘Şehitlik’ iftarı

  AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından, Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı'nda ''Şehitlik'' iftarı verildi.
  Teşkilat

Teşkilatlardan